737 856 555
Kopřivnice, Štefánikova 1163/12, budova Radnice, 10.p, dveře č. 1043
stancikova@StaLereality.cz

Chci prodat nemovitost

Vložte svoji nabídku

volejte, e-mailujte

Chcete prodat nemovitost? Rádi Vám s tím pomůžeme. Vyplňte tento jednoduchý formulář a pak se rovnou pustíme do práce.

Typ nemovitosti:

Nabídka:


6 kroků k prodeji Vaší nemovitosti

Jakmile zpráva dorazí do naší schránky, ozveme se Vám a společně se domluvíme na všech důležitých krocích:

  1. Osobní schůzka: posoudíme stav nemovitosti, zkonzultujeme cenu a nezávazně probereme, co prodej obnáší a jak bude probíhat. Neváhejte se ptát, rádi Vám celý postup popíšeme a vysvětlíme všechny důležité body.
  2. Příprava nemovitosti: pomůžeme Vám nemovitost připravit tak, aby zaujala na první pohled. Zkontrolujeme detaily a uděláme profesionální fotografie, které budou Váš dům, byt či pozemek dobře reprezentovat.
  3. Prezentace nabídky: nabídneme nemovitost rozsáhlé databázi klientů, kteří nás oslovují se svou poptávkou. Vaše nabídka se současně objeví na našich webových stránkách www.StaLereality.cz a významných realitních portálech jako Sreality, Reality iDNES a dalších.
  4. Jednání se zájemci: vyřešíme za Vás komunikaci se zájemci o prodej nebo pronájem nemovitosti a podle Vašich časových možností domluvíme prohlídky. U prázdných nemovitostí je možné nám svěřit klíče od objektu a o vše se postaráme sami. Šetříme tak Váš čas, který je dnes velmi drahý.
  5. Prodej, dokumenty a smlouvy: ve spolupráci s naší partnerskou advokátní kanceláří připravíme všechny potřebné podklady, dokumenty a smlouvy, případně zajistíme úschovu kupní ceny, aby vše proběhlo hladce a bez komplikací. Celý průběh prodeje zajistíme a dohlížíme na něj od A až do Z.
  6. Předání: připravíme pro Vás nutné podklady pro předání nemovitosti a budeme Vás informovat o všech potřebných krocích, které se týkají daňových záležitostí. Po dohodě Vám zajistíme i vyklizení nemovitosti. O hladký průběhu dokončení celého obchodu nemusíte mít obavy.

Máte zájem o podrobnější informace? Neváhejte nám zavolat nebo napsat.
Email: stancikova@StaLereality.cz
Telefon: 737 856 555